Serwis zawiera materiały erotyczne przeznaczone dla osób pełnoletnich !!!
Jeśli nie ukończyłeś 18 lat, musisz opuścić stronę !


 


NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » SEX NA POWAŻNIE » JAK TO JEST Z TYMI SPONSORAMI I SPONSOROWANYMI

Przejdz do dołu strony<<<Strona: 13 / 27>>>    strony: 123456789101112[13]14151617181920

Jak to jest z tymi sponsorami i sponsorowanymi

  
okoralik
04.07.2009 10:16:32
Grupa: Użytkownik

Posty: 16 #
Od: 2009-7-1
Nie ma sensu się wzajemnie obrażać i kłucić. Każdy z nas znalazł się tu we wiadomym celu. Ktoś chce kupić, ktoś chce sprzedać-kwestia tylko tego czy dojdzie do transakcji. Normalnym jest fakt, że kupujący chce jak najlepiej ulokować kasę, tak samo normalnym jest to, że sprzedająca chce mieć pewność, iż towar jaki oferuje, trafi w odpowiednie ręce. I nie jest prawdą, że tylko kobiety przebierają i stawiają wymogi-to działa w obie strony.
  
Robo
  
warszawianka
04.07.2009 11:28:04
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Posty: 68 #
Od: 2008-12-8
Litości... gdzie Ty człowieku inwektywy widzisz z mojej strony??? Jeśli już, to właśnie Ty używasz słów " babsztyle, frajerzy, ciołki".
Moje argumenty są logiczne: nikt nikogo nie zmusza do niczego. Kobiety maja prawo podawac kwoty jakie chcą, a panowie mają prawo się na nie nie zgodzic. I obie strony szukają dalej. Proste?
"Z powodu nierealnych wymagań wiele kobiet miesiącami szuka sponsorów". Ale co z tego?? Tak samo z powodu nierealnych wymagań wielu sponsorów miesiacami szuka kobiety. I znowu zapytam: ale co z tego?? Nic. Każdy szuka kogo chce i jak długo chce, co Tobie do tego??
Co Ty bredzisz o jakiś konkursach piękności? Piszą, umawiaja się i albo sobie pasują wizualnie albo nie. Jak pasują to gra gitara, jak nie, każde szuka dalej. Proste? Proste. Więc z czym masz kłopot??
Idea sponsoringu polega na tym, że OBIE STRONY ustalają warunki, akceptują je i nie ma tu miejsca na "płacę to wymagam". Jeśli któraś ze stron nie akceptuje warunków, szukają dalej.
Co myślałeś, że masz trochę gotówki( albo i nie masz) to sobie "powymagasz"? Ha, ha, ha... Z takim podejściem to jeszcze długo możesz sobie "wymagac". I na tym pewnie tylko się skończy, he, he...
Prawdę mówiąc, fajni panowie mający realną kasę, jakoś się nie skarżą... A wiesz dlaczego? Bo mają tłum chętnych kobiet. A ci co nie mają chętnych lasek, niech sobie sami odpowiedzą na pytanie: dlaczego?
  
austinpowers
06.07.2009 17:03:29
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Posty: 37 #
Od: 2009-7-2
widzę, że w celach edukacyjnych muszę jednak podać konkretny przykład tzw "konkursu pięknośći". pierwsze z brzegu ogłoszenie (ID 215858):

"Młoda, atrakcyjna i zgrabna brunetka spotka się dzisiaj późnym wieczorem z atrakcyjnym, kulturalnym, bardzo zadbanym panem. Spotkanie możliwe u mnie. Bardzo proszę opisać swój wygląd podać wiek i propozycję finansową"

czyż nie jest to zabawne? szkoda że na allegro nie ma działu sponsoring! faceci odpowiadający na takie anonse są wg mnie być totalnymi frajerami

PS: pisałem "personalne inwektywy" - w celach edukacyjnych tłumaczę że personalne znaczy osobiste tj pod adresem osoby, z którą prowadzi się rozmowę. - czyżbyś się identyfikowała z jednym z tych ciołków, frajerów nie mówiąc już o babsztylach? jeżeli tak to sorry nie było to moją intencją
  
warszawianka
06.07.2009 18:17:49
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Posty: 68 #
Od: 2008-12-8
Och, to wredna baba w tym anonsie! Napisała kogo szuka! A kropidłem ja i święconą wodą! Przejdą jej fanaberie!Przecież wiadomo że jak sponsor płaci to wymaga a baba ma siedziec cicho i brac co się trafi. I nie wybrzydzac! Wszak pan i władca grosza trochę ma i on tu rządzi, ha, ha...
Otóż szanowny panie Płacę To Wymagam, każdy ma prawo pisac anonse jakie chce, niezależnie od płci. Tak samo jak każdy ma prawo szukac kogo sobie chce. Nikt szanownego pana Płacę To Wymagam, nie zmusza do odpowiadania na czyjś anons.
Czuję się odpowiedno wyedukowana przez szanownego pana bo sama nigdy w życiu bym nie wpadła na to, czym są "personalne inwektywy". Ale dzięki takim ludziom jak szanowny pan, takie niedouki jak ja, mają szansę na uzupełnienie swojej marnej wiedzy.
Dzięki ci dobry Panie Boże że postawiłeś na mej drodze tak światłego człowieka, który mą ciemnotę kagankiem wiedzy swojej oświetlił.pan zielonypan zielony:mrgreen
Jeszcze nie wiem z kim się zidentyfikuję, z ciołkiem, babsztylem czy frajerem. Jeśli szanowny pan Płacę To Wymagam pozwoli, użyję kół ratunkowych i wykonam telefon do przyjaciela albo poproszę o głosowanie publicznośc. Pół na pół się nie da wziąśc bo jak widac są trzy odpowiedzi. pan zielonypan zielonypan zielony
  
austinpowers
07.07.2009 00:06:00
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Posty: 37 #
Od: 2009-7-2
rzecz w bezsensownym robieniu aukcji - to chyba oczywiste, że żaden normalny facet na taki anons nie odpowie

PS .edukacja u mnie gratis więc jestem do dyspozycji. a tak z ciekawości co to znaczy "wziąść" ?
  
warszawianka
07.07.2009 09:09:52
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Posty: 68 #
Od: 2008-12-8
Och, ja głupia... Literówki nie poprawiłam. Zostwię, nie bedę edytowała, żebyś miał panie Płacę To Wymagam, radochę.pan zielonypan zielony Mam nadzieję że innych również oświeci pan światłem swojej wiedzy i poprawi im błędy, he, he..
Jeszcze raz powtarzam: każdy ma prawo szukac kogo chce bo to wolny kraj. Kiedy szanowny pan Płacę To Wymagam zrozumie? Czy to naprawdę takie trudne? Nie ma obowiązku odpowiadania na ten czy inny anons. Kiedy szanowny pan Płacę To Wymagam zrozumie, że nikt go nie zmusza do odpowiedzi na ten anons? Rozumiem że jest pan bardzo sfrustrowany tym że autorka anonsu nie chce bzykac się z każdym, ale cóż, jej prawo. Facet który:
-jest przystojny i ma kasę- bzyka kogo chce, jak chce i gdzie chce.
-jest brzydki i ma kasę- Idzie do klubu, wykonuje taniec godowy ze złotą kartą kredytową i bzyka kogo chce, jak chce i gdzie chce.
-jest przystojny i nie ma kasy- w końcu coś sie trafi i pobzyka, musi tylko poczekac.
-jest brzydki i nie ma kasy- onanizuje się sfrustrowany przed niemieckim pornosem złorzecząc na płec damską.
I wszystko jasne.pan zielonypan zielonypan zielonypan zielonypan zielonypan zielonypan zielony
  
iness
07.07.2009 10:43:44
Grupa: Użytkownik

Posty: 14 #
Od: 2009-3-15
Ojej. Dyskusja beznadziejna, Szanowni Państwo.... Te teksty są poniżej pozimu ...
O czym Wy wogóle rozmawiacie? Jeśli takie osoby szukaja i się ogłaszają to naprawdę z kim można się tutaj spotkać i oczym rozmawać jeśli wogóle interesuje kogoś coś wiecej niz tylko zwierzęcy sex.
  
austinpowers
07.07.2009 10:47:49
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Posty: 37 #
Od: 2009-7-2

od samego początku wyraziłem się jasno, kto odpowiada na takie bezsensowne anonse ale każdy ma prawo wyrażania własnych opinii. trochę mnie poniosło ale czasami trudno przejść obojętnie wobec przypadków głupoty.

z przedstawionego wywodu wnioskuję, iż laski bzykają się tylko z facetami z kasą (nawet przystojny nie ma szans na stały seks) - współczuję systemu wartości. czyżby wszystkie kobiety wg Ciebie to kryptoprostytutki???

PS. czy dobrze zrozumiałem pomysł poprawienia literówki ze słowa "wziąśc" na "wziąść" ?
  
austinpowers
07.07.2009 11:07:04
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Posty: 37 #
Od: 2009-7-2
iness - racja. nie aprobuję takiego systemu wartości więc się wyłączam.
  
warszawianka
07.07.2009 11:19:54
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Posty: 68 #
Od: 2008-12-8
Panie austinpowers,jeśli czegoś może pan współczuc to tylko sobie podejścia "płacę to wymagam".
Rozmowa dotyczy ogłoszeń na tym portalu. Może wytłumaczę to panu inaczej: ogoszenia o jakich jest mowa tu, to ogłoszenia na portalu "schadzka" w działe "zasponsoruj panią". "Zasponsoruj panią" polega na tym, że pani chce kasę za spotkanie. Reasumując: na tym portalu w dziale "zasponsoruj panią" laski bzykają się za kasę. Jak ktoś jest przystojny, ma kasę to ma tłum chętnych kobiet. Jak nie jest przystojny, a ma kasę, znajdą się chętne. Istnieje możliwośc że jak jest przystojny a nie ma kasy to też pobzyka bo jest przystojny. Jak nie jest przystojny, nie ma kasy, to nie ma szans na znalezienie na tym portalu kobiety z którą się pobzyka. I nie musi mi pan współczuc systemu wartości bo to nie mój portal i nie moje ogłoszenia.
Nie, nie zrozumiał szanowny pan Płacę To Wymagam, pomysłu z poprawieniem. Ale mnie to nie dziwi wcale, he, he...
  
austinpowers
07.07.2009 12:50:25
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Posty: 37 #
Od: 2009-7-2
przecież to nie ujma, że jak ktoś jest młody i inteligentny to nie wie jak się piszę wziąć! w końcu chodzi o wspólne ROZMOWY a nie wypisywanie w nieskończoność listów. po co do razu tak się wygłupiać z literówką. każdy ma edukację jaka jest mu potrzebna do sposobu zarabiania i systemu wartości.

  
warszawianka
07.07.2009 13:19:39
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Posty: 68 #
Od: 2008-12-8
Oczywiście że żadna ujma, he, he... Szczególnie że szanowny pan może nie wie tego, ale zdanie zaczyna się z dużej litery, a szanowny pan zaczyna z małej, he, he, he...
Ale myslę że edukacja sznownego pana wystarczy do tego żeby płacic i wymagac.
pan zielonypan zielonypan zielony
  
austinpowers
07.07.2009 13:35:25
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Posty: 37 #
Od: 2009-7-2
ja tylko w mowie zaczynam zdania z dużej litery. taki już mam styl. no dobra nie będę ściemniał - to przecież tylko literówki. dzięki za miłą konwersację
  
warszawianka
07.07.2009 14:10:33
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Posty: 68 #
Od: 2008-12-8
Sorry, ale nie wiem o co kaman... Moja głowa wyedukowana jak wyedukowana, podparta wątłym systemem wartości nie ogarnia tego co szanowny pan Płacę To Wymagam, napisał (powiedział?).
  
nowy33
07.07.2009 21:05:35
Grupa: Użytkownik

Posty: 7 #
Od: 2009-7-7
austinpowers, jedna prośba
nie wbijaj w ziemię tak celnie i bezlitośnie tej biednej warszawianki..
to tak naprawdę biedna dziewczyna z rozdętym do granic możliwości lecz pusty ego i ogromnych aspiracjach.
i brak umiejętności odmiany popularnego czasownika "brać" nie jest jedynym jej mankamentem. z wieloma słowami ma problem. gotów jestem się założyć, że podobnie kaleczy polszczyznę usiłując koniugować równie popularny czasownik "włączać".
problemy z polszczyzną nie są zresztą jej największym problemem..
co do nicka tej pani: ona do stolicy przyjechała jedynie na studia. i to prawdopodobnie z bardzo daleka. i rozpaczliwie robi wszystko, by się tu utrzymać i wyglądać podobnie choć do koleżanek z roku. stąd jej bytność tutaj.
tak trudno zrozumieć zakompleksioną dziewuchę z marnym wykształceniem używającą prowincjonalnej polszczyzny, austinpowers? trzeba ją od razu tak obnażać?
  
Ry40
07.07.2009 21:56:15
Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Ryś Białystok

Posty: 7 #
Od: 2009-4-18
A mi sie podoba wypowiedź Warszwianki o przystojnych i brzydkich. Jest w niej sporo prawdy. Takie jest życie ...jak sie ma kasę lub inne walory to nie ma problemu z dziewczynami. To jest jasne. Każdy tez może powiedziec swoja cene. Czy jest ona wygórowana czy nie.. to sprawa wyceniającej. Najwyżej nikogo nie znajdzie i ominie ja podwójna przyjemność ( z seksu i kasy)i nikomu nic do tego. to jest jak biznes, .. a poza tym jak kogos nie stac to nie jeździ mercedesem. Pozdrawiam Wszystkich
_________________
Nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.
  
anutka
08.07.2009 01:47:27
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Posty: 41 #
Od: 2009-4-5


Ilość edycji wpisu: 2
ehh... Faktycznie w dziwnym kierunku poszła dyskusjawesoły
jedyne co chcę powiedzieć: zgadzam się w 100% z warszawianką. Nie sądzę również, a nawet jestem tego pewna, aby ktokolwiek ją celnie i bezlitośnie wbijał w Ziemię;> raczej dziewczyna unosi się w górze, nikogo nie obraziła i ma przy tym świetny humor;>
moje tylko malutkie podejrzenie: czy nowy33 nie jest czasem tą samą osobą co austipowers??wesoły
jeżeli chodzi o wypowiedź odnośnie podziałów na facetów brzydki z kasą...itd. też uważam, że trafiła w sedno.
pozdrawiam Cię warszawianko;>
  
warszawianka
08.07.2009 10:02:45
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Posty: 68 #
Od: 2008-12-8


Ilość edycji wpisu: 1
Kurde... całą noc się odkopywałam po tym wbiciu w ziemię...
He, he, chyba nowemu33 na wątłe ego wlazłam. Też myślę że to austinpowers.pan zielony W ziemię wbita się nie czuję, wręcz przeciwnie.aniołek Nie wiem co ten człowiek bierze ale niech zmieni dilera, he, he..
Jeśli zrobienie jednego błędu jest tak ważne, to mamy kłopot. Bo prawie wszyscy mają tu jakieś błędy popełnione. Ale krucjata samozwańczej podróbki profesora Miodka zaraz nam to ukróci i basta!
pan zielonypan zielony
Ja w swoich wypowiedziach nikogo nie obraziłam, piszę dosadnie, ale nigdy nie zniżę się do poziomu niektórych i nie będę używała słów typu "frajerzy, ciołki, babsztyle". Nie ta klasa.
Portal jest z ogłoszeniami o sponsoring, wiec mój podział jest jak najbardziej właściwy i odnosi się do niego. Tylko niektórzy mają kłopot ze zrozumieniem że za free spotkania nie bedą mieli, jeśli należą do ostatniej grupy.
Żałosne jest ubliżanie kobietom dlatego że maja wymagania i facetom dlatego ze chcą płacic. To tak samo jak by zajechac drogę kierowcy Mercedesa i powiedziec: ej, frajerze, po co tyle za niego zapłaciłeś, skoda ma cztery koła, kierownicę, też jezdzi i jest trzy razy tańsza.pan zielony
P.S. nowy33 (austinpowerze?) moje warszawskie pochodzenie ma się całkiem dobrze, he, he, he...pan zielonypan zielonypan zielony
  
austinpowers
08.07.2009 11:53:12
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Posty: 37 #
Od: 2009-7-2


Ilość edycji wpisu: 1
planowałem skończyć ten wątek ale zostałem wezwany do odpowiedzi. chyba widać jasno po stylu wypowiedzi, że nowy33 to nie ja. czy "nieprofesjonalistki" oprócz rozmowy (zakładam, że intelektualnej i zajmującej, w końcu tak się reklamują) potrafią czytać tekst ze zrozumieniem (nie wymagam już poprawnej pisowni)?. kilka razy jasno napisałem ,że popieram sponsoring ale mam pogardę do frajerów, którzy dają się poniżać i startują w aukcjach (mam nadzieję że nie używam tym razem zbyt trudnych pojęć). tak samo do łez bawią mnie laski, które zamieszczają takie ogłoszenia i jeszcze marudzą, że nie mogą od miesięcy znaleźć sponsora. czy wszystkie kobitki naprawdę nie mają mózgu tylko non-stop powtarzają te same bzdety a nie odpowiadają na logiczne argumenty drugiej strony?

podział idiotyczny ale powstrzymywałem się dotychczas z bardziej dogłębnym komentarzem. po pierwsze brakuje jednego z najważniejszych kryteriów czyli potencjału intelektualnego. dla nieprofesjonalistek mózg jest prawdziwym afrodyzjakiem dlatego też inteligentni, czarujący wygadani faceci, bzykają na lewo i prawo choćby nie grzeszyli uroda i nie mieli kasy. ograniczając się jednak tylko do dwóch kryteriów (kasy i urody) sprawa przedstawia się następująco:

- piękny i bogaty w realnym życiu poderwie kogo chce i nie musi uczestniczyć w aukcjach na schadzka.com - no chyba że jest totalną ciotą

- piękny i biedny - zawita na schadzka.com do działu "zasponsoruj faceta" - pobzyka (wprawdzie paszteta no chyba, że zrobi aukcję dla kobiet i jakaś naiwna się nabierze- to byłby ubaw) - i jeszcze zarobi!!! a tak serio to w realu też bezproblemowo wyrwie jakąś singielkę, która nawet może go wspierać

- brzydki i bogaty - ten to będzie miał używanie na schadzka.com. wystarczy że zaproponuje odpowiednio wyższą kwotę to zawsze zostanie wybrany kosztem tych piękniejszych ale bardziej oszczędnych

- brzydki i biedny - chodzi do agencji na bzykanko (oral bez gumy do końca) za 100zł i jeszcze będzie mógł ciekawie pokonwersować z prawdziwymi studentkami ze wschodu


nie oceniam ludzi po pochodzeniu ani wyglądzie tylko po ich intelekcie i zdolności logicznego rozumowania. tylko zakompleksione osoby odpowiadają na zaczepki dot. pochodzenia

  
anutka
08.07.2009 12:45:41
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Posty: 41 #
Od: 2009-4-5


Ilość edycji wpisu: 4
to raczej zakompleksione osoby uskuteczniają zaczepki dotyczące pochodzenia.. mówisz o logice, a sam nie za bardzo ją prezentujesz...
uważam, że absolutnie nie ma nic złego w tym, że dziewczynom zdarza się zrobić "ranking", o którym tak zaciekle piszesz. Przecież skoro ma mieć jednego sponsora na stałe to najważniejsza jest najpierw wzajemna akceptacja pod każdym kątem..i sponsorowi także powinno na tym zależeć...(absolutnie nie jest on wtedy frajerem!!)
a poza tym, każda może/powinna przeprowadzić sobie taki ranking na samym początku dla siebie.. dlaczego ma wiązać się z pierwszym lepszym, dla niej odrażającym jeżeli tego zwyczajnie nie chce?? nie ma w tym nic złego.....a faceci absolutnie nie występują wtedy w rolach frajerów... nie wiem skąd ten pomysł... to bardziej pasuje mi do sytuacji gdzie miejscem akcji jest zwyczajny burdel - tam owszem, faceci ci byliby frajeramiwesoły

a tak przy okazji - facet podobno powinien być tylko troszeczkę ładniejszy od diabła;>
dla mnie ważne, abym od mojego starszego "przyjaciela" mogła nauczyć się czegoś, czego nigdy w życiu nie nauczyłabym się od rówieśnika czy innych, którym w głowie jedynie żałosna krytyka.. to jest niezwykłe jak zupełnie inaczej oni myślą, interpretują sytuację, mają inną klasę... myślę, że jeżeli taki związek z poważnym i naprawdę bardzo zamożnym sponsorem jest już długi, to wtedy każda dziewczyna/kobieta właśnie na to patrzywesoły ale tacy faceci nie napisaliby nawet jednego zdania na tym forum... po prostu ...

Przejdz do góry strony<<<Strona: 13 / 27>>>    strony: 123456789101112[13]14151617181920

  << Pierwsza     < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » SEX NA POWAŻNIE » JAK TO JEST Z TYMI SPONSORAMI I SPONSOROWANYMI

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


randki | własny sklep internetowy | ogłoszenia towarzyskie | promocje | darmowe forum | sklepy | opinie, testy, oceny

Do nawiązywania kontaktów służy strona schadzka.com forum służy do wymiany poglądów.
Na forum proszę nie zamieszczać informacji zawierających dane kontaktowe (adresy e-mail, telefony, nr komunikatorów) ponieważ nie ma tu możliwości weryfikacji.
Wszystkie wpisy z danymi kontaktowymi będą usuwane a konta użytkowników dokonujących tego typu wpisy zostaną zablokowane.