Serwis zawiera materiały erotyczne przeznaczone dla osób pełnoletnich !!!
Jeśli nie ukończyłeś 18 lat, musisz opuścić stronę !


 


NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » SEX NA POWAŻNIE » JAK TO JEST Z TYMI SPONSORAMI I SPONSOROWANYMI

Przejdz do dołu strony<<<Strona: 27 / 27    strony: 212223242526[27]

Jak to jest z tymi sponsorami i sponsorowanymi

  
poll74
27.05.2014 13:26:43
Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Warszawa

Posty: 2 #
Od: 2014-5-27
c.d.
No dobra to było o prostytucji teraz przejdziemy do sponsoringu, po prostu chodzi mi temat po głowie, ale mam kilka pytań do obecnych tu pań i powiem mniej więcej czego szukam. Tzn. dziewczyny żyjące na wysokim poziomie ze sponsoringu na poziomie kilku tysięcy miesięcznie nie jesteście na moją kieszeń, niestety. Raczej nie szukam ekskluzywnej seks bomby, raczej rówieśnicy 35-43 lata, może być samotna, rozwiedziona, może być też zadniedbaną mężatką, to bez znaczenia. Wolałbym aby suma którą zasilę panią nie była potrzebna jej do przeżycia, a raczej żeby jej ułatwiła życie. Układ może być na dłużej, widziałbym to tak, że zasiliłbym panią ustaloną kwotą raz w miesiącu najlepiej przelewem i spotkali byśmy się chociaż ze dwa razy w miesiącu, może więcej jeśli będzie ku temu czas i obopólna ochota. Rzecz jasna nie wchodzą w grę oferty wyceniane na godziny, bo przynajmniej w moim przekonaniu sponsoring to nie prostytucja, ale kumpelstwo, wzajemna pomoc i uprzejmość, a nie relacje klient - prostytutka.
Oznacza to, że chociaż nie będziemy się mogli poznać bliżej, ani pokazywać publicznie razem, (dyskrecja musi być pełna), to jednak musimy się chociaż trochę sobie podobać, chociaż trochę się polubić, no i nasz seks choć nie musi być dziki to powinien być miły.

Tak jak pisałem wcześniej poszukuję pani w okolicach 40 najlepiej rozwiedzionej lub mężatki, nie oczekuję też urody modelki, ot tak w normie jak na swój wiek, nie mam jakichś szczególnych odbić od seksualnej normy, ale jeśli pani będzie chciała nauczyć mnie czegoś nowego to chętnie się uczę, mam 40 lat, wygląd i umięjętości łóżkowe nienajgorsze, ale już trochę nadszarpnięte wiekiem czasem (trochę nadwagi itp...).

No i teraz sprawa ostatnia kwota i nasze wzajemne relacje. Otóż moja propozycja dla zainteresowanej pani jest taka, by nie wysyłać sobie żadnych zdjęć, tylko po prostu spotkać się gdzieś, pogadać i wtedy wszystko ustalimy, przede wszystkim czy w ogóle chcemy temat ciągnąć, dla mnie to też nie jest łatwa decyzja, ale o motywach będzie czas rozmawiać później. Ponieważ szukam normalnej kobiety (która nie zajmuje się seksem zawodowo) więc różnie może nam się ułożyć w seksie. W pierwszym miesiącu zaproponuję więc całą kwotę z góry z opcją rezygnacji gdyby coś nie wyszło. Jeśli chodzi o miejsca i terminy spotkań, to najlepszym rozwiązaniem byłyby wieczorne godziny w środku tygodnia, w Warszawie lub okolicach (nie będę mógł zostawać na noc). Od pani oczekuję łóżkowej szczerości, żadnej ściemy, udawania, jeśli coś jest nie tak mówimy sobie. Poza wsparciem finansowym deklaruję też empatyczne podejście do seksu, czyli wchodząc do łóżka będziemy się zachowywać tak jakbyśmy mieli zwykły romans.
  
Robo
  
kamilwrona771
07.03.2019 17:17:06
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Posty: 47 #
Od: 2019-3-7
Polecam stronę http://leadmy.pl/p/KMQp/fKJb/kv42?ld=84 można tu wybrać kogo się szuka a w szczególności czy jesteś sponsorem czy go szukasz, oprócz umawiania na sex spotkania można też oglądać live oraz dodawać zdj i je lajkować, naprawdę fajne dziewczyny i dużo wrażeń
  
kamilwrona771
07.03.2019 18:26:09
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Posty: 47 #
Od: 2019-3-7
Chodzi o to że mężczyzna sponsoruje kobiete lub kobieta mężczyzne, zazwyczaj Ci starsi mają tendencje do bycia sponsorem, z koli Ci młodsi chcą być sponsorowani. Polecam też stronę http://leadmy.pl/p/KMQp/fKJb/fhBH?ld=85 można wybrać tu czy chce się być sponsorem, sponsorowanym czy raczej ani to, ani tamto, wystraczy sie zarejstrować, potwierdzić meila no i do dzieła, miłej zabawy! taki dziwny
  
Monia22
12.03.2019 21:35:14
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Posty: 45 #
Od: 2019-3-12
CzeŚć , Mam na imie Monika i mam 22 lata wesoły. Napisz do mnie na http://prywatnesexogloszenia.pl/monika22 jeśli jesteś koneserem kobiecych kształtów, lubisz piękne i inteligentne kobiety to zapraszam Cię do bliższej znajomości z moją osobą.

Przejdz do góry strony<<<Strona: 27 / 27    strony: 212223242526[27]

  << Pierwsza     < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » SEX NA POWAŻNIE » JAK TO JEST Z TYMI SPONSORAMI I SPONSOROWANYMI

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


randki | własny sklep internetowy | ogłoszenia towarzyskie | promocje | darmowe forum | sklepy | opinie, testy, oceny

Do nawiązywania kontaktów służy strona schadzka.com forum służy do wymiany poglądów.
Na forum proszę nie zamieszczać informacji zawierających dane kontaktowe (adresy e-mail, telefony, nr komunikatorów) ponieważ nie ma tu możliwości weryfikacji.
Wszystkie wpisy z danymi kontaktowymi będą usuwane a konta użytkowników dokonujących tego typu wpisy zostaną zablokowane.