Serwis zawiera materiały erotyczne przeznaczone dla osób pełnoletnich !!!
Jeśli nie ukończyłeś 18 lat, musisz opuścić stronę !


 


NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » PROPOZYJE, OPINIE, UWAGI, SUGESTIE » JAK KORZYSTAĆ Z FORUM - PYTANIA I ODPOWIEDZI !

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

JAK KORZYSTAĆ Z FORUM - PYTANIA I ODPOWIEDZI !

  
admin
26.09.2007 08:28:23
poziom 1

Grupa: Administrator 

Posty: 26 #
Od: 2007-7-4
Jak korzystać z forum ??

Dla osób które rzadko używają tej formy dyskusji internetowej napisze mały poradnik. Będąc pierwszy raz na forum proszę się zarejestrować przy pomocy linku rejestracja znajdującego się u góry strony „rejestracja”.

Po poprawnym wypełnieniu formularza rejestracyjnego na swoje konto e-mail (podane podczas rejestracji) otrzymasz maila z prośbą o potwierdzenie rejestracji. Znajdował tam się będzie link w który musisz kliknąć.

Po pomyślnym ukończeniu tej operacji możesz już się logować na forum – login i hasło podajesz u góry strony w 2 wolnych polach i naciskasz strzałeczkę aby się zalogować. Po poprawnej weryfikacji wprowadzonego loginu i hasła w miejscu w którym podawałeś te dane zostanie wyświetlona informacja o ostatniej Twojej wizycie na stronie forum. Również u góry strony znajduje się link umożliwiający wylogowanie się z forum „wyloguj: Twój Login” – jest to istotne ponieważ system „pamięta” Twoje dane do logowania a więc jeżeli logujesz się z nie swojego komputera pamiętaj aby się wylogować po zakończeniu pracy. Oczywiście jeżeli pracujesz ze swojego komputera nie ma takiej potrzeby i po ponownym wejściu na forum będziesz pamiętany przez system i nie będziesz musiał się logować.

Każdorazowo kiedy wchodzisz na stronę forum sprawdź czy jesteś zalogowany. Możesz to zweryfikować patrząc na górę forum gdzie powinna się znajdować informacje o ostatniej twojej wizycie oraz link „wyloguj: Twój Login”. Jeżeli brak jest tych informacji dostępne są pola umożliwiające logowanie podaj swój login i hasło.

Jeżeli już wiemy że jesteśmy zalogowani to w przejrzysty sposób będziemy widzieli w których tematach są nowe wiadomości – będzie tam się wyświetlała ikona innego koloru. Możemy również skorzystać z linku znajdującego się u góry strony po lewej stronie z opisem „nowe”. Kliknięcie w ten link wyświetli nam wszystkie nowe tematy i komentarze jakie pojawiły się od ostatniej wizyty na stronie forum.

Każdy użytkownik ma możliwość tworzenia tematów i komentarzy. Przed dodaniem tematu lub komentarza możesz wstępnie napisać tekst np. w MS Wordzie który sprawdzi poprawność ortograficzną (często pisząc szybko nowy tekst robimy różnego rodzaju literówki i błędy). Jeżeli natomiast zamieścisz komentarz z błędem skopiuj go i wklej (CTL-C / CTRL-V) do ramki umożliwiającej dodanie komentarza, popraw błąd i dodaj wpis ponownie. Stary komentarz z błędem będziesz mógł usunąć jako jego autor (link usuń widoczny po lewej stronie komentarza dodanego prze Ciebie). Pamiętaj jednak że jeżeli pojawiły się już inne wpisy w tym temacie to Twój poprawiony komentarz będzie wyświetlany na końcu. Tak więc staraj się nie wprowadzać poprawek jeżeli już ktoś inny dopisał coś po Twoim poście.

To tyle na wstępie i pamiętaj aby zawsze być zalogowanym podczas przeglądania forum znacznie Ci to ułatwi nawigację i odnalezienie nowych wpisów.
  
Robo

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » PROPOZYJE, OPINIE, UWAGI, SUGESTIE » JAK KORZYSTAĆ Z FORUM - PYTANIA I ODPOWIEDZI !

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


randki | własny sklep internetowy | ogłoszenia towarzyskie | promocje | darmowe forum | sklepy | opinie, testy, oceny

Do nawiązywania kontaktów służy strona schadzka.com forum służy do wymiany poglądów.
Na forum proszę nie zamieszczać informacji zawierających dane kontaktowe (adresy e-mail, telefony, nr komunikatorów) ponieważ nie ma tu możliwości weryfikacji.
Wszystkie wpisy z danymi kontaktowymi będą usuwane a konta użytkowników dokonujących tego typu wpisy zostaną zablokowane.