Serwis zawiera materiały erotyczne przeznaczone dla osób pełnoletnich !!!
Jeśli nie ukończyłeś 18 lat, musisz opuścić stronę !


 


NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » BDSM » ZNIEWOL MNIE - DLA PANI...

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Zniewol mnie - Dla Pani...

  
ZniewolMnie
08.11.2014 00:38:40
Grupa: Użytkownik

Posty: 2 #
Od: 2014-11-8
Chciałbym spełnić swoją pewną skrytą i zarazem bardzo pikantną fantazję.
Zbudowanie relacji ze starszą ode mnie kobietą w przedziale wiekowym 40-55 lat (mam 28), kobietą która jest pewna swojej seksualności, stanowcza i nie lubi ograniczających życia schematów.
Nie interesuje mnie to jak wyglądasz, miałem w życiu wiele pięknych kobiet, jednak uroda jest ulotna (no chyba że nie dbasz o higienę to odpada). Jeżeli jesteś kobietą która nie czuje się atrakcyjnie jednak masz w sobie wielkie pokłady erotyzmu a do tego podnieca Cię wizja sprawowania władzy nad mężczyzną którego ciało będzie w Twoich rękach to pisz śmiało, zrobię co w mojej mocy byś czuła się Panią i Władczynią zarazem co również podniesie Twoje poczucie wartości.

Jestem dobrze zbudowanym, zadbanym i atrakcyjnym mężczyzną , atrakcyjnym fizycznie jak i intelektualnie , nie ma dla mnie żadnych tematów tabu. Regularnie uprawiam sport, chodzę na siłownię oraz biegam. Ponad to jestem kimś w rodzaju terapeuty, pomagam ludziom rozwiązywać ich problemy. Dla tego zdaję sobie sprawę jak bardzo ważnym aspektem jest seksualność oraz spełnianie swoich fantazji erotycznych. Lubię otrzymywać oraz dawać od siebie.
W relacji która mnie interesuje byłbym erotyczną własnością swojej Pani. Nie jestem uległym, grzecznym chłopcem, jestem pewny siebie, wiem czego chcę od życia i bardzo dobrze radzę sobie z kobietami. Jednak chcę zrobić coś takiego ponieważ jest to dla mnie fascynujący dreszczyk emocji. Ciekawi mnie, to pociąga oraz podnieca.
W układzie tym sprawujesz władzę erotyczną nade mną...
Wyobraź sobie sytuację kiedy będziesz wygodnie siedziała w fotelu, delikatnie tli się przyciemnione światło, popijasz szampana delektując się swoją kontrolą.
Każesz stanąć mi przed Tobą, rozebrać się i podnieść ręce do góry , na znak całkowitego poddania się Tobie.
Oglądasz mnie sobie dokładnie, robiąc to na co masz ochotę, stawiasz mnie bezbronnego pod ścianą. W dłoni trzymasz linijkę jak Pani nauczycielka która kiedy tylko chce może wymierzyć karę niegrzecznemu chłopcu...Moje nagie zdane na Twoją łaskę ciało gotowe jest oddać się Twojej dyspozycji. Czy uderzysz mnie w jądra linijką, czy złapiesz mnie za nie mocno mówiąc mi że należę do Ciebie, czy też będziesz mnie delikatnie dotykać sprawiając mi rozkosz - To wszystko zależy od Twojej woli i nastroju.
Jeśli zechcesz chwycisz mnie za penisa i będziesz nim się bawić nie pozwalając mi się ruszyć.
Budzi to w Tobie dreszcz podniecenia?
Jeśli tak to napisz, zobaczymy czy znajdziemy wspólny język, poznając się wzajemnie i realizując swoje fantazje.

Ponieważ to co przeczytałaś to jedynie mała cząstka tego co może się wydarzyć.
Pragnę stać się Twoją własnością, chcę żebyś kontrolowała moje podniecenie, bawiła się mną i rozkazywała wedle swojego kaprysu.
Przyparła mnie do ściany, nagiego i zdanego na Twoją łaskę po czym przesłuchała gruntownie w każdym temacie który Cię interesuje. Wyciągnęła ze mnie moje fantazje erotyczne które pragnę zrealizować, trzymając mnie przy tym za jądra, czerpiąc satysfakcję z faktu że jestem bezbronnym chłopcem w Twoich rękach.
Następnie zdecydujesz co zrobisz ze mną dalej...
Jeśli będziesz chciała możesz również zaprosić koleżanki z którymi będziesz wspólnie mogła cieszyć się moją nagością, wstydem i swoją władzą. Jednak oddany będę całkowicie tylko Tobie, pod warunkiem że będziesz potrafiła nade mną zapanować wesoły
A może potrzebujesz pomocy do posprzątania w domu? Czy widok nagiego młodego mężczyzny sprzątającego kurze, będącego na Twojej smyczy to coś co chciała byś zobaczyć?
Jeśli zaciekawiło Cię to co przeczytałaś, daj znać. Zobaczymy co dalej...
Umówimy się na spotkanie zapoznawcze, poznamy się i ustalimy zasady oraz pewne granice których żadne z nas nie będzie chciało przekroczyć.
Bardzo ważne jest to żebyś miała własne mieszkanie, ponieważ nie mieszkam sam a ze współlokatorem co za tym idzie, sama rozumiesz że jest to ograniczeniem samym w sobie. Wszystko musi być naszą tajemnicą.
  
Robo
  
mariola90
08.07.2016 13:28:58
Grupa: Użytkownik

Posty: 2 #
Od: 2016-7-8
Hej,skontaktuj sie ze mna telefonicznie : 793002365
Pozdrawiam

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » BDSM » ZNIEWOL MNIE - DLA PANI...

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


randki | własny sklep internetowy | ogłoszenia towarzyskie | promocje | darmowe forum | sklepy | opinie, testy, oceny

Do nawiązywania kontaktów służy strona schadzka.com forum służy do wymiany poglądów.
Na forum proszę nie zamieszczać informacji zawierających dane kontaktowe (adresy e-mail, telefony, nr komunikatorów) ponieważ nie ma tu możliwości weryfikacji.
Wszystkie wpisy z danymi kontaktowymi będą usuwane a konta użytkowników dokonujących tego typu wpisy zostaną zablokowane.