Serwis zawiera materiały erotyczne przeznaczone dla osób pełnoletnich !!!
Jeśli nie ukończyłeś 18 lat, musisz opuścić stronę !


 


NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » SEX NA POWAŻNIE » DOGGING

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Dogging

Sex z nieznajomym w miejscu publicznym
  
szafa
23.08.2007 07:49:06
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Posty: 48 #
Od: 2007-8-23
Do stolicy dotarła moda na uprawianie seksu z nieznajomymi osobami w miejscach publicznych: parkach, na parkingach, ustronnych miejscach przyblokowych podwórek.

Warto przeczytać:
Szokujący prezent w podstawówce - skarbonki w kształcie penisów
W Polsce więcej zdradzających niż zdradzanych
Rozkaz natury? Wiosna to szał miłosnych uniesień
Seks ziemi czarnej - jak kochają Ślązacy
Seks za drinka albo doładowanie karty w telefonie komórkowym „Czy są chętne panie do umówienia się na niezobowiązujący seks?” ,
„Jestem sympatycznym chłopakiem i szukam równie sympatycznej dziewczyny chcącej spróbować doggingu w Warszawie” – takie ogłoszenia można od niedawna znaleźć w internecie. Kochankowie robią to na oczach zaproszonych przez internet osób albo przypadkowych widzów.

O ile w maju w policyjnych statystykach odnotowano 52 takie przypadki, w czerwcu było ich już 112, a w lipcu aż 203. Według policji to sporo, bo w miejscach, gdzie zwykle zatrzymywane są osoby uprawiające seks, nie ma zainstalowanych kamer monitoringu. - Możemy liczyć tylko na czujne oko przechodniów - ubolewa rzecznik stołecznej policji Mariusz Sokołowski.

Zaaranżowaliśmy przez Internet spotkanie z kilkoma doggersami. Godzina 21.30, park przy ul. Chrościckiego we Włochach. Przychodzi Sławek przedstawiający się w internecie jako tiger29-75. Z wyglądu ideał mężczyzny. 31 lat, 188 cm wzrostu, 82 kg, opalony, zadbany. Mówię, że jestem dziennikarką i robię materiał o doggersach.
- Jesteś przystojny, możesz spotykać się z dziewczynami w tradycyjny sposób. Dlaczego zamiast tego bawisz się w dogging? - pytam. - To nie zamiast. To oprócz, bo od 5 lat mam dziewczynę, ale potrzebuję dodatkowej adrenaliny - mówi pytając na odchodne, czy nie spróbujemy. O 21.50 przychodzi 37-letni Damian, czyli „pies na baby”. - Moralność, wyrzuty sumienia? - zagaduję. - To lepsze niż pójście do burdelu. W doggingu nikt nikogo nie zmusza do seksu. To mniej poniżające dla kobiet, bo to one wybierają partnera, a nie szef agencji towarzyskiej - uważa Damian.


Policyjne raporty nabrały rumieńców


Sławkowi i Damianowi za uprawianie seksu w miejscu publicznym w zasadzie nic nie grozi. Co prawda art. 140 Kodeksu Wykroczeń przewiduje mandat 1,5 tys. zł za nieobyczajny wybryk, a nawet pozbawienie wolności do 3 miesięcy, ale przepisy są nieprecyzyjne. - Napisano w nich, że nie wystarczy to robić w miejscach publicznych, ale też na widoku publicznym i ktoś musiałby się poczuć urażony. Jeśli urażona osoba nie zgłosi tego na policję, nic nie możemy zrobić - żali się rzecznik policji Sokołowski. - A przecież to jest zboczenie!

Dzięki nowej modzie policyjne raporty nabrały rumieńców. W notatce młodszego aspiranta Krzysztofa Suski z komisariatu na Pradze Północ czytamy: „O godz. 22.15 zbulwersowany Zenon T. lat 63 zatrzymał przy ul. Ratuszowej mieszany patrol pieszy i zaalarmował, że w centrum Parku Praskiego roznegliżowana kobieta siedzi okrakiem na nagim mężczyźnie”. Z kolei posterunkowy Mateusz Podniesiński z komisariatu na Ochocie zanotował: „Obywatelka Mirosława Ż. lat 72 zadzwoniła z prośbą o interwencję w sprawie ludzi uprawiających seks metodą na pieska w klombie przy pl. Narutowicza”.

Z notatki posterunkowego Krzysztofa Grucy: „Obok stawu Koziorożca przy ul. Globusowej półnagi mężczyzna krzyczał do stojącej obok kobiety, by biła go po pośladkach wierzbowymi witkami. O zdarzeniu poinformował Wiesław J., który natknął się na zboczeńców o godz. 24.05 na spacerze z psem. A ci zaproponowali mu przyłączenie się”.


Dogging nie może istnieć bez internetu


Zdaniem seksuologa prof. Lwa Starowicza, moda zwana doggingiem, przywędrowała do nas najprawdopodobniej z Anglii wraz z pierwszą falą wpadających na weekend do Polski emigrantów zarobkowych. Nie wiadomo, skąd wzięła się nazwa. Według Starowicza pochodzi od właścicieli psów, którzy rzekomo wychodzili na spacer ze swoim czworonogiem, a w rzeczywistości, by popatrzeć na pary, które chciały mieć widza, gdy uprawiały ze sobą seks. Internauci mają na ten temat inne zdanie: „nazwa wzięła się stąd, że ludzie robią to szybko i od tyłu”. Dogging nie może istnieć bez Internetu. Uprawiają seks w miejscach publicznych, bo podnieca ich, że patrzą na to inni ludzie. Najpopularniejszymi miejscami schadzek w Warszawie (jak wynika z policyjnych statystyk) są - po prawej stronie Wisły - parki Praski i Skaryszewski, a po lewej - Łazienkowski (przy pomniku Chopina; wcześniej trzeba przeskoczyć bramę zamykaną na noc), Szczęśliwicki i Lasek Bielański.


Doggersi to ekshibicjoniści


Mówi prof. Zbigniew Izdebski, seksuolog: - Dogging nie może istnieć bez internetu. Doggersi nie potrzebują pokoju, atmosfery i gry wstępnej, bo całe zbliżenie trwa zwykle 5-10 minut. Każdy z nich to większy lub mniejszy ekshibicjonista, któremu podniecenie sprawia możliwość podpatrzenia przez innych. To nieszkodliwe odchylenie od normy, jeśli ma charakter sporadyczny. Gorzej, jeśli ludzie zaczynają się bawić w uprawianie seksu w parku cyklicznie. Może to zaburzyć kontakty seksualne z innymi osobami, a nawet prowadzić do impotencji. Średnia wieku doggersów to 32-45 lat. Nie mają zasad, tylko dwie wytyczne, których się trzymają - bezpieczeństwo (uprawiają seks w kondomie) oraz zostawianie miejsca, w którym się spotykają w takim stanie czystości, w jakim je zastali.
  
Robo
  
szafa
01.10.2007 16:56:47
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Posty: 48 #
Od: 2007-8-23
Anonse na schadzce zamiszczaj w grupie s/m - dogging > http://www.schadzka.com/default.asp?idg=13
  
szafa
09.10.2007 10:56:16
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Posty: 48 #
Od: 2007-8-23
http://www.tvn24.pl/0,1524128,0,2,wiadomosc.html

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » SEX NA POWAŻNIE » DOGGING

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


randki | własny sklep internetowy | ogłoszenia towarzyskie | promocje | darmowe forum | sklepy | opinie, testy, oceny

Do nawiązywania kontaktów służy strona schadzka.com forum służy do wymiany poglądów.
Na forum proszę nie zamieszczać informacji zawierających dane kontaktowe (adresy e-mail, telefony, nr komunikatorów) ponieważ nie ma tu możliwości weryfikacji.
Wszystkie wpisy z danymi kontaktowymi będą usuwane a konta użytkowników dokonujących tego typu wpisy zostaną zablokowane.